Шлюбний договір

200 грн.
100грн.

Пропонуємо Вашій увазі актуальний шаблон документу «Шлюбний договір», укладення якого, як свідчить багаторічна практика юристів та адвокатів, є запорукою спокійного та щасливого сімейного  життя подружжя, суттево зменшує кількість суперечок в родині та, завжди стоїть на захисті прав та інтересів кожного з подружжя, при виникненні будь-яких сімейних ситуацій, а також, суттево єкономить час та кошти подружжя на випадок розлучення або в питаннях володіння, користування чи розпорядження тим чи іншим майном, питаннях утримання тощо.

Формат документу: MS Word.

Кількість сторінок: 6 сторінок.

Можливість редагувати документ: Так.

Шлюбний договір – це, перш за все, договір про вирішення спірних питань життя сім’ї, укладений між особами які вступають у шлюб, або особами, що вже перебувають у шлюбі.

Сімейним кодексом передбачено, що шлюбним договором регулюються майнові відносини між подружжям, визначаються їхні майнові права та обов’язки, а також майнові права та обов’язки подружжя як батьків.

Найважливішою особливістю шлюбного договору є те, що ним майнові права й обов’язки подружжя може бути визначено інакше, ніж це передбачено загальними правилами сімейного законодавства. Отже, подружжя або особи, що бажають взяти шлюб, можуть включити до шлюбного договору будь-які умови щодо правового режиму майна, якщо вони не суперечать моральним засадам суспільства.

Укладення шлюбного договору – не обов’язок, а взаємне волевиявлення осіб вирішити питання життя сім’ї на власний розсуд.

Якщо шлюбний договір укладено до реєстрації шлюбу, він набирає чинності у день реєстрації шлюбу. Якщо шлюбний договір укладено подружжям, він набирає чинності у день його нотаріального посвідчення, про що має бути зазначено у тексті договору.

Щодо віку, з якого особи мають право самостійно укладати шлюбний договір - для жінок у сімнадцять, а для чоловіків – у вісімнадцять років. У разі зниження шлюбного віку ( на підставі частини другої статті 23 Сімейного кодексу України), а також особами, яким ще не виповнилось вісімнадцять років, до реєстрації шлюбу, відповідно до чинного законодавства шлюбний договір укладається за письмовою згодою батьків неповнолітніх або піклувальників, справжність підпису яких засвідчується нотаріусом, а також за згодою органу опіки та піклування.

У разі укладення шлюбного договору особами, які вже перебувають у шлюбі, вік не має значення, оскільки відповідно до частини другої статті 34 Цивільного кодексу України у разі реєстрації шлюбу фізичної особи, яка не досягла повноліття, вона набуває повної цивільної дієздатності з моменту реєстрації шлюбу.

 

Придбання шаблону документу «Шлюбний договір» є Вашим правильним рішенням сьогодні для того щоб подбати про себе та свою родину в майбутньому!

Дякуємо за співпрацю!