Договір найму житлового приміщення

40 грн.
15грн.

Договір найму житлового приміщення є документом, що визначає порядок, умови та строки передачі житлового приміщення в оренду між Наймодавцем (власником житлового приміщення) та Наймачем (особою, яка отримує житлове приміщення у строкове користування), а також регламентує основні права та обов'язки сторін у зв'язку з передачею житла.

Цей Договір дає можливість врегулювати ключові питання, що виникають у зв'язку із строковим платним користуванням житлом. Серед питань, які потребують уточнення та врегульовані запропонованим шаблоном договору, є наступні: (i) площа, стан та комплектація житлового приміщення; (ii) строк оренди та сума щомісячних орендних платежів за договором; (iii) можливість підселення третіх осіб на тимчасове проживання у житловому приміщенні, а також перелік осіб, які постійно проживатимуть у приміщенні з Наймачем; (iv) розподіл обов'язків з оплати комунальних послуг та інтернету; (v) відповідальність сторін за несвоєчасне та неналежне виконання обов'язків ; (vi) засоби комунікації між сторонами; (viі) наявність меблів та іншого облаштування, що передається у користування Наймачеві разом із житловим приміщенням за Договором.

На розсуд сторін Договір може бути укладено на період до 5 (п'яти) років. Договір укладається виключно для юридичного оформлення проживання фізичних осіб у визначеному житловому приміщенні, а не для надання його у подальшу комерційну оренду та/або для цілей здійснення господарської діяльності. За Договором є можливість передати будь-яку нерухомість, що віднесено до житлового фонду, та яка є придатною до проживання в ній фізичних осіб, зокрема, кімната у гуртожитку, квартира, житловий будинок тощо.